Všeobecný/á účetní (Poběžovice u Holic)

Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK nabízí v obci Poběžovice u Holic volnou pracovní pozici "Všeobecný/á účetní". Nástupní mzda je od 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Všeobecný/á účetní
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Poběžovice u Holic
Mzda:
od 32 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK - provozovna
53401

Další informace o volném místu

Pozice všeobecné účetní ve firmě Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK zabývající se výrobou brzdového obložení pro motocykly.
Práce s účetním softwarem POHODA v agendě vydaných faktur (fakturace po celém světě, kontrola pohledávek), přijatých faktur (přenesená daňová povinnost - "reverse charge"). Správa bankovních účtů (devizové účty v EUR a USD) i pokladny. Personalistika - nabírání nových zaměstnanců a zpracování měsíčních mezd. Příprava a kontrola dokladů pro DPH (kontrolní hlášení, souhrnné hlášení a přiznání DPH) pro daňovou kancelář. Výhodou budou znalosti v oblasti obchodní korespondence, dále zkušenosti s prací s lidmi a příjemné vystupování.
Pracovní doba 7.30 - 16.00
Nabízíme práci ve stabilní, prosperující, moderní, české firmě, která se zabývá výrobou brzdových komponentů. Práce v přátelském kolektivu v příjemném a moderním prostředí spolu s adekvátním finančním ohodnocením s možností každoročního růstu. Příspěvek na stravování, prémie za aktivitu.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 8 měsíci