Vrchní referent/rada –odborný referent ICT (Pardubice)

Úřad práce České republiky nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Vrchní referent/rada –odborný referent ICT". Nástupní mzda je od 21 260 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vrchní referent/rada –odborný referent ICT
Obor(y):
Administrativa , Informační technologie
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 21 260 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Pardubicích
Jiráskova 20
53002

Další informace o volném místu

Popis činnosti:
Zajišťování správné funkce a chodu vymezených uživatelských úseku informační a komunikační infrastruktury, např. operačních systémů a jejich nadstaveb, programovacích prostředků, vývojových nástrojů programovacích jazyků, multimediálních systémů, komunikačních systémů, informačních systémů, vědeckých, vědeckotechnických, technických, inženýrských, grafických, kancelářských nebo jiných aplikací pro koncové uživatele, síťového prostředí, databází apod. Stanovování a organizování způsobů a postupuů využívání komunikačních prostředku výpočetní techniky.
Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 30.11.2022, tj. v této lhůtě zaslané na adresu Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Pardubicích, Boženy Vikové - Kunětické 2011, 530 02 Pardubice, nebo osobě podané na podatelnu na stejné adrese. Žádost lze také podat v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na adresu podatelna.pa@uradprace.cz nebo prostřednictvím datové schránky ID 4p2zpna.
Obálka nebo datová zpráva s žádostí musí být označena slovy "Neotvírat" a "Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2022/99042/78099809.


Podmínky pro přihlášení do výběrového řízení a způsob přihlášení včetně formuláře žádosti, jsou uvedeny na stránkách Úřadu práce:
https://www.uradprace.cz/web/cz/-/vrchni-referent-rada-odborny-referent-ict-krp-pardubice-30-11-2022

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny