(Vedoucí) učitel/ka v bilingvní MŠ (Pardubice)

Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "(Vedoucí) učitel/ka v bilingvní MŠ". Nástupní mzda je 26 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
(Vedoucí) učitel/ka v bilingvní MŠ
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Pardubice
Mzda:
26 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o.
Školní náměstí 37
53351

775 306 995

Další informace o volném místu

MŠ Klas v Pardubicích-Rosicích přijme (vedoucího) učitele/učitelku do bilingvní mateřské školy. Jsme menší soukromá školka spojená se školou, s dětmi komunikujeme anglicky a česky, přistupujeme k nim individuálně, využíváme prvky montessori pedagogiky, při poznávání zapojujeme všechny smysly, pořádáme projektové dny se zapojením různých kultur, denně trávíme čas venku.
Do týmu hledáme učitele s nadšením pro svou práci a se schopností komunikovat anglicky min. na úrovni B2-C1, který by po zkušební době převzal vedení školky a její organizaci.
Požadujeme vzdělání v oboru předškolní pedagogiky či min. dvouletou praxi, znalost související legislativy, zodpovědnost a organizační schopnosti.
Nabízíme svobodu a autonomii, možnost dalšího vzdělávání, kolegiální podporu, technologie pro distanční výuku předškoláků. Zaměstnanecké benefity: dotované školní obědy (i vegetariánské), sleva na školném pro vlastní dítě, iPad k výuce.
Plný nebo zkrácený úvazek (20 - 32 h týdně).
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (kdykoliv).

Kontakt na zaměstnavatele

Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o.
Mgr. Kateřina Šuchová
775 306 995
skolaklas@skolaklas.cz


Poslední změna: před 1 měsícem