Učitel/ka v 1. a 2. třídě (1. stupeň ZŠ) (Pardubice)

Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Učitel/ka v 1. a 2. třídě (1. stupeň ZŠ)". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Učitel/ka v 1. a 2. třídě (1. stupeň ZŠ)
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Pardubice
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o.
Školní náměstí 37
53351

Další informace o volném místu

ZŠ Klas v Pardubicích - Rosicích (dočasné místo výkonu: K Vinici 2666, Pardubice) přijme kmenového učitele pro 1. a 2. třídu ZŠ (1. stupně) jako záskok za dlouhodobě nemocného kolegu.
Jsme soukromá bilingvní základní škola se zaměřením na multikulturu, část výuky už od 1. třídy probíhá v angličtině. K rozvoji matematického a logického myšlení využíváme Hejného metodu, zpětnou vazbu poskytujeme formativním slovním hodnocením, pracujeme s malými kolektivy o 6 až 12 žácích, část z nich jsou cizinci nebo žáci z bilingvních rodin.
Po uchazeči požadujeme VŠ vzdělání pedagogického směru, zkušenost s waldorfskou nebo montessori pedagogikou, znalost Hejného matematiky (nebo ochota si znalosti doplnit), angličtinu na komunikační úrovni (ideálně alespoň B1) k dorozumění s anglicky mluvícími kolegy ohledně výuky. Oceníme nadšení pro projektovou výuku, badatelský přístup a zážitkové učení. Samozřejmostí je trestní i morální bezúhonnost.
Nabízíme pracovní svobodu a autonomii, možnost dalšího vzdělávání, kolegiální podporu, technologie pro případnou distanční výuku.
Zaměstnanecké benefity: dotované školní obědy (i vegetariánské), sleva na školném pro vlastní dítě, iPad k výuce.
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 08:00 - 15:00).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem