Technik/technička - stavební laboratoře (Pardubice)

Ústav stavebního zkušebnictví s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Technik/technička - stavební laboratoře". Nástupní mzda je 28 000–32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technik/technička - stavební laboratoře
Obec:
Pardubice
Mzda:
28 000–32 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Ústav stavebního zkušebnictví s.r.o.
Jiřího Potůčka 115
530 09 Pardubice 9

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce: plánování a provádění stavebně technických průzkumů stavebních objektů a konstrukcí, příprava podkladů a zpracování výstupních zpráv ze stavebně technických průzkumů, provádění zkoušek stavebních materiálů v laboratoři a na stavbách zákazníků, zajišťování údržby laboratoří a laboratorní techniky, vedení příslušné dokumentace. Požadavky: SŠ nebo VŠ (stavebního směru), znalosti vlastností stavebních materiálů a laboratorní praxe, znalosti principů systému managementu kvality, znalost práce s PC (Word, Excel), ochota učit se nové znalosti a dovednosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost pečlivost, trpělivost, držitel řidičského oprávnění skupiny B.
Zaměstnanecké výhody: Benefity: motivující prémiové ohodnocení, penzijní připojištění, podpora osobního rozvoje a vzdělávání, pružná pracovní doba, po prvním roce pátý týden dovolené navíc.
První kontakt e-mailem - Zaslání životopisu uchazeče na kontaktní e-mail: kudrna@uszpce.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Jiří Kudrna
kudrna@uszpce.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 26.3.2019