Svářeč (Pardubice)

T - CZ, a.s. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Svářeč". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Svářeč
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
T - CZ, a.s. - provozovna
Dělnická 475
53003

Další informace o volném místu

Co budete mít u nás na starosti: provádění zámečnických prací dle výkresové dokumentace a technologických postupů např. stříhání, děrování, odjehlování, vrtání, rovnání, řezání závitů, broušení svárů a povrchů, vzhledové broušení dílů pro PÚ, začišťování; sváření polotovarů dle technologické dokumentace - v ochranné atmosféře CO2, sváření polotovarů dle technologické dokumentace - TIG - nerez+Al
Vzdělání SO nebo ÚSO technického směru, požadavek na praxi 3 roky, zákaldní kurz svařování, zkušenosti se svařováním oceli, nerezu a hliníku - metody 131, 135, 141, znalost čtení technologických výkresů.
Další znalosti: přehled v materiálech používaných v mechanické výrobě. Výhodou jsou zkoušky ČSN EN ISO 9606. Školení, která jsou nezbytná pro výkon pozice - můžeme doškolit. státní zkoušky svářečů v periodických intervalech, periodické školení operátorů bodovek ve svářečské škole.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, bonusy za věrnost, výhodné tel. tarify i pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění, motivační mzdové ohodnocení závislé na znalostech a schopnostech, parkovací místo v hlídaném areálu společnosti.
První kontatk e-mailem

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 5 dny