Speciální pedagog/pedagožka - učitel/ka (Pardubice)

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Speciální pedagog/pedagožka - učitel/ka". Nástupní mzda je od 30 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Speciální pedagog/pedagožka - učitel/ka
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 30 900 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.
Komenského 432
53003

Další informace o volném místu

Nástup dle dohody.
Nabízíme: Přátelská pracovní atmosféra, příjemné pracovní prostředí, ohodnocení odpovídající dané pozici, kreativní pracovní činnost s dětmi s kombinovaným postižením. Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika - učitelství (splnění kvalifikačních předpokladů), pozitivní vztah k dětem s kombinovaným postižením, aktivní přístup, schopnost týmové práce, samostatnost, odpovědnost, ochota učit se novým věcem.

Zaměstnanecké výhody: obědy - možnost stravy v zaměstnání, náhradní volno, ředitelské volno 2 dny v roce, možnost studia - doplnění vzdělání, možnost profesního růstu, výhodný tarif - mobilní telefon, možnost přivýdělku - lektorování, sick days, cvičení pro zaměstnance, pracovní jubileum - ohodnoceno, životní jubileum - květina, akce - vstupy zdarma.
Strukturovaný životopis zasílejte na email: bondorovar@svitani.cz¨

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci