Specialista trhu práce (Pardubice)

Úřad práce České republiky nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Specialista trhu práce". Nástupní mzda je od 21 710 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Specialista trhu práce
Obor(y):
Finance
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 21 710 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Úřad práce České republiky - Kontaktní pracoviště Pardubice
Boženy Vikové-Kunětické 2011
53002

Další informace o volném místu

Hlavní náplň činnosti:
- Spolupracuje při zajišťování agend uplatňování vybraných nástrojů a opatření aktivní politiky zaměstnanosti, agendy poskytování příspěvku na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením, agend na úseku zahraniční zaměstnanosti a agendy plnění povinného podílu osob se zdravotním postižením u zaměstnavatelů.
- Spolupracuje se správními úřady, uzemními samosprávnými celky, orgány sociálního zabezpečnení, orgány pomoci v hmotné nouzi, orgány státní zdravotní správy, zaměstnavateli a dalšími subjekty podle zvláštních právních předpisů při realizace opatření souvisejících s rozvojem trhu práce a se zaměstnaností.
- Vyřizuje žádosti, stížnosti a další písemnosti a podání spojená s vykonávanými agendami, poskytuje součinnost oprávněným orgánům veřejné správy, soudům a orgánům činným v trestím řízení.
- Spolupracuje při realizaci monitoringu zaměstnavatelů a monitoringu volných pracovních míst v příslušnosti kontaktního pracoviště v místě výkonu práce.
- Spolupracuje se zaměstnavateli a informuje je o situaci na trhu práce a nástrojích a opatřeních aktivní politiky zaměstnanosti, zjišťuje jejich potřeby a nároky ve vztahu k pracovní síle a předává informace útvarům ÚP ČR.
Další požadavky:
- výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- výhodou znalost práce programů OK Práce a ArsysX
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pracovní poměr na dobu určitou po dobu zařazení státní zaměstnankyně na jiné služební místo
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životnímu a pracovnímu výročí
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 28.11.2022 na e-mailovou adresu rita.kopova@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Kontakt na zaměstnavatele

Poslední změna: před 2 týdny