SAP konzultant/ka (Pardubice)

FOXCONN CZ s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "SAP konzultant/ka". Nástupní mzda je od 80 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SAP konzultant/ka
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 80 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
FOXCONN CZ s.r.o. - Pardubice

Další informace o volném místu

Hledáte zajímavou a kreativní práci, která Váš profesně posune o velký kus dál? Nebo jste zkušený profík a chcete jistotu? Máte chuť se učit nové věci a posouvat se vpřed? Máte přirozenou zvědavost? Pokud ano, tak neváhejte a přidejte se k nám. Jsme mezinárodní společnost celosvětového významu, která patří mezi velikány v oblasti IT, produkci spotřební elektroniky, robotizaci, automatizaci, skladování a logistiky. Do týmu Software Delivery, který se zabývá vývojem, implementací a konfigurací IT řešení, hledáme SAP konzultanta pro modul Production Planning (SAP PP).
SAP konzultant ve Foxconnu analyzuje a definuje funkce SAP, firemní procesy a potřeby zákazníků a provádí funkční konfiguraci, testování a údržbu modulů SAP podle provozních a podnikových potřeb. Je mentorem pro ostatní juniornější členy týmu a pomáhat jim sdílet znalosti a procesní zkušenosti.
Co u nás SAP konzultant dělá:
-Analyzuje a vyhodnocuje pracovní metody, postupy, řízení a informační systémy a systémy dokumentace a vyvíjí a navrhuje nová pravidla a postupy spojené s přidělenou oblastí společně s funkčními manažery.
-Získává buy-in od vlastníků procesů a koncových uživatelů na navrhované nové procesy nebo změny stávajících.
-Provádí komplexní funkční konfigurace SAP modulů a implementuje opravy, změny a vylepšení.
-Definuje a dokumentuje procesy a transakce SAP na podporu procesů definovaných vlastníky procesních jednotek.
-Provádí komplexní testování jednotky a integrace pro přidělené moduly od vývoje až po produkci, řešení problémů s konfigurací a problémy s hlavními daty po změnách v strategii spuštění a/nebo aktualizacích a dalších funkčních změnách konfigurace a při změnách konfigurací k vyřešení chyb.
-Aplikuje funkční znalosti pro návrh a přizpůsobení systémů work-flow, které poskytují bezproblémovou integraci modulů SAP.
-Připravuje a sděluje pravidelné zprávy o stavu projektu spolu s účastníky projektu a vlastníky podnikových procesů.
-Je prostředníkem mezi vlastníky procesů a vývojovým týmem ABAP při analýze, návrhu, funkční konfiguraci, testování a údržbě modulů SAP, aby byla zajištěna optimální výkonnost systému.
-Je průvodcem uživatelských testerů z různých oblastí podniku, aby dokončili vysoce kvalitní testování přiřazených modulů systému.
-Sleduje a dokumentuje změny v komplexních funkčních a podnikových specifikacích a zapisuje podrobné postupy, které mohou koncoví uživatelé snadno pochopit.
-Identifikuje příležitosti pro zlepšení podnikových procesů ve spolupráci s vlastníky a managementem prostřednictvím informačních systémů.
-Identifikuje potřeby byznysových uživatelů, vyvíjí akční plány, identifikuje výstupy a prezentuje výsledky.
-Poskytuje podporu pro implementaci po dokončení, protože slouží jako prostředník pro vlastníky procesů, kolegy a koncové uživatele, aby řešil problémy se systémem a schvaloval přístup pro nové uživatele
- Školení uživatelů a podpora výcviku v používání funkcí SAP
Co hledáme u Vás
- Znalost PP modulu - MRP, Vyrobní zakázky, ATP, Kapacitní plánování, ...
- Zkušenost s programováním ABAP
- Analytické schopnosti, proaktivní spolupráce na analýze zákaznických požadavků
- Schopnost samostatného návrhu systémového řešení
- Znalost podnikových procesů (plánování, logistika, skladování) výhodou
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 měsíci