SAP analytik (m/ž) (Pardubice)

Foxconn European Manufacturing Services s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "SAP analytik (m/ž)". Nástupní mzda je od 17 600 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SAP analytik (m/ž)
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 17 600 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.- Pardubice

Další informace o volném místu

SAP analytik je zodpovědný za mangement, administraci a konzultace ve vztahu k prostředí SAP. Jeho zodpovědnosti zahrnují komunikaci se zákazníkem, konfiguraci, monitoring, ladění a řešení problémů technického prostředí SAP na kontinuální bázi stejně jako plánování a realizaci transportního systému SAP. Spolupracuje na řešení transportních problémů SAP.

Provádí funkční konfigurace SAP modulů a implementuje opravy, změny a vylepšení. Dokumentuje procesy a transakce SAP na podporu procesů definovaných vlastníky procesních jednotek. Provádí testování jednotky a integrae pro přidělené moduly od vývoje až po produkci, řešení problémů s konfigurací a poblémy s hlavími daty po změnách v strategii spuštění a/nebo aktualizacích a dalších funkčních změnách konfigurace a při změnách konfigurací k vyřešení chyb. Je ve styku s uživateli pro interpretaci a objasnění detailů funkčních konfigurací a poždavků na změny procesů zahrnujících moduly SAP. Spravuje uživatele, autorizace a profily. Je průvodcem uživatelských testerů z různých oblastí podniku, aby dokončili vysoce kvalitní testování přiřazených modulů systému. Sleduje a dokumentuje změny ve funkčních a podinkových specifikacích a zapisuje podrobné postupy, které mohou koncoví uživatelé snadno pochopit. Analyzuje proveditelnost a vyvíjí požadavky na nové systémy a vylepšení stávajících systémů a zajišťuje, že návrh systému vyhovuje potřebám uživatelů. Identifikuje potřeby byznysových uživatelů, vyvíjí akční plány, identifikuje výstupy a prezentuje výsledky. Poskytuje technickou pomoc při školení, poradenství a koučování odborných a technických pracovníků v záležitostech souvisejících s určenou oblastí. Udržuje efektivní a kooperativní pracovní vztahy s vlastníky procesů, funkčními a technickými členy týmu a uživateli. Poskytuje podporu pro implementaci po dokončení, protože služí jako prostředník pro vlastníky procesů, kolegy a koncové uživatele, aby řešil problémy se systémem a schvaloval přístup pro nové uživatele. Odpovědnost za dodržování interních směrnis a zádad BOZP, PO a SER (Etický kodex, Pracovní řád, procedury apod.). Dle pokynů nadřízených další činnosti konané v rámci dané pracovní pozice.

Pravidelná školení v oblasti "měkkých" i "tvrdých" dovedností. Stabilní zaměstnání - smlouva na dobu neurčitou. Práce v týmu zkušených kolegů, kde je o zábavu postaráno. Možnost rozvrhnout si den podle sebe, protože máme flexibilní pracovní dobu.

Zaujalo Vás to? Pošlte nám svů životopis. Náš tým už se těší, až pozná nového kolegu či kolegyni.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem