Řidič/ka školního autobusu (Pardubice)

Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Řidič/ka školního autobusu". Nástupní mzda je 14 000 – 15 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Řidič/ka školního autobusu
Obor(y):
Doprava
Obec:
Pardubice
Mzda:
14 000 – 15 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o.
Školní náměstí 37
53351

Další informace o volném místu

ZŠ Klas v Pardubicích-Rosicích přijme řidiče školního autobusu - 9místné dodávky na zajištění pravidelné dopravy žáků školy ráno z Hradce Králové do Pardubic a odpoledně zpět. Výjezdní místo je dočasně přesunuto na adresu U Vinice 2666, Pardubice.

Pracovní doba je rozložena do dovou částí: 6.00 - 8.00 ranní svoz z HK do Pardubic, 14.00 - 16.30 odpolední z Pardubic do HK.
Řidič bude komunikovat s vedením školy i rodiči žáků a řešit s nimi aktuální denní rozvrh, bude evidovat počet ujetých kilometrů, bude mu svěřena odpovědnost za technický stav vozidla a za jeho opravy.
Po uchazeči požadujeme kultivované vystupování, 5 let praxe v řízení motorového vozidla - dodávky (uchazeč doloží referencí předchozího zaměstnavatele), trestní bezúhonnost (uchazeč doloží výpisem z trestního rejstříku), vysokou osobní odpovědnost za svěřené děti i majetek, spolehlivost.
Nabízíme slevu na školném pro vlastní dítě, iPad k výuce.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky Po - Pá 8.00 - 15.00

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny