Recepční/vrátný-á (Choltice)

DIOL družstvo nabízí v obci Choltice volnou pracovní pozici "Recepční/vrátný-á". Nástupní mzda je od 100 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Recepční/vrátný-á
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Choltice
Mzda:
od 100 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
DIOL družstvo - Choltice
Cukrovarská 104
53361

704 602 838

Další informace o volném místu

Družstvo invalidů s tradicí 65 let a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici pracovník ostrahy recepce/vrátnice pro pracoviště v Cholticích.
Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost a spolehlivost. Praxe na obdobné pozici a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou.
Nástup do zaměstnání možný dohodou.
Pracovní místa jsou vyhrazena pro osoby zdravotně postižené (OZP). Nabízíme Vám zaškolení, díky čemuž získáte práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu vč. odvodů na důchod). Jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek 20 - 30 hod. týdně. Za Vaši práci nabízíme odměnu ve výši od 100,- Kč/hod + příplatky za noční, víkendy a svátky. Dále máte možnost získat pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího.
Pro sjednání osobní schůzky prosím volejte pouze v pracovní dny od 8 do 15 hodin personální oddělení firmy na tel.: 704 602 838 - paní Králová nebo zašlete svůj životopis na e-mail diol@diol.cz a my Vás budeme sami kontaktovat. Děkujeme Vám.

Kontakt na zaměstnavatele

DIOL družstvo
Kateřina Králová
704 602 838
diol@diol.cz


Poslední změna: před 3 týdny