Projektant/ka stavební (Pardubice)

Tractebel Engineering a.s. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Projektant/ka stavební". Nástupní mzda je 30 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Projektant/ka stavební
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Pardubice
Mzda:
30 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Tractebel Engineering a.s.
Pernerova 168
53002

728 753 276, 702 157 748

Další informace o volném místu

Místo výkonu Pardubice.
Nástup dohodou, práce na 1 rok.
Náplň práce: Zpracování stavební části průmyslových projektů v energetice, petrochemii, farmacii a v oblasti nových technologií snižujících zatížení životního prostředí: návrh stavebního řešení a jeho koordinace s ostatními profesemi, dispoziční uspořádání, specifikace dodávek, jednání s dodavateli a klienty.
Požadavky: VŠ stavební - pozemní stavby, dobrá znalost práce s PC - MS Office, AutoCAD nebo Microstation, zkušenosti se 3D systémy výhodou (REVIT), znalost anglického jazyka, ochota učit se novým věcem, proaktivní přístup, komunikační schopnosti, odborná praxe vítána, u absolventů není podmínkou
Nabízíme: zajímavou, velmi různorodou práci na projektech pro tuzemské i zahraniční klienty, zapojení do inovativních projektů a vývoje celosvětově unikátních technologií, možnost podílet se na projektech od úvodních studií až po realizaci, přístup k poznatkům expertů celé skupiny Tractebel a ENGIE, možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu s možností home office, placené přesčasy, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění.
Místo vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (v prac, dnech, 07:00 - 15:30).

Kontakt na zaměstnavatele

Tractebel Engineering a.s.
Ing. Jana Vichrová Ing. Karla Vichrová
728 753 276, 702 157 748
karla.vichrova@tractebel.engie.com, jana.vichrova@tractebel.engie.com


Poslední změna: před 1 měsícem