Přípravář/ka výroby, příjem a výdej materiálu (Pardubice)

K2 Machine s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Přípravář/ka výroby, příjem a výdej materiálu". Nástupní mzda je 20 000 – 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Přípravář/ka výroby, příjem a výdej materiálu
Obor(y):
Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
20 000 – 28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
K2 Machine s.r.o.
53002

Další informace o volném místu

Náplň práce:
Příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů, ukládání, kontrola a skladování zboží, kontrola záručních lhůt u přijímaného a skladovaného zboží, vyskladnění a vychystání zboží dle předaných dokumentů, expedice zboží, odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek, vyřizování reklamací, vedení předepsané evidence a provádění inventur, vedení evidence o dodavatelích a zákaznících, nakládání s odpadem a zajištění úklidu skladovacích prostor. Svoz zboží a materiálu od kooperantů a dodavatelů, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů, ukládání, kontrola a skladování zboží.
Požadujeme: SŠ vzdělání (strojírenské výhodou), komunikativnost, flexibilita, samostatnost, analytické uvažování a aktivní přístup, ochota cestovat, spolehlivost, systematičnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, loajalita k firmě a příjemné vystupování, časová flexibilita, důslednost
Zaměstnanecké výhody: Příjemné pracovní prostředí a kolektiv, dlouhodobá perspektiva uplatnění, zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností), stravenkový paušál, telefon + další zaměstnanecké benefity
Místo vhodné pro absolventy.
Zasláním životopisu udělujete K2 Machine s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb.pro účely výběrového řízení. Životopisy prosím zasílejte na nemcovam@k2machine.cz, pokud Vám do 14dní neodpovíme, byl vybrán jiný vhodnější uchazeč. Děkujeme za pochopení.

Kontakt na zaměstnavatele

K2 Machine s.r.o.
Markéta Němcová
obchod a administrativa
nemcovam@k2machine.cz


Poslední změna: před 3 týdny