Pracovník/pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost (Pardubice)

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost". Nástupní mzda je od 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost
Obor(y):
Služby , Zdravotnictví
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 20 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.
Komenského 432
53003

Další informace o volném místu

Popis pracovního místa: pracovník v sociálních službách pro sociální službu sociálně terapeutické dílny-prohlubování a upevňování základních hygienických a společenských návyků, působení na vytváření a rozvíjení pracovních návyků, manuální zručnosti a pracovní aktivity, provádění volnočasových aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností formou výtvarné, hudební a pohybové výchovy, zabezpečení zájmové a kulturní činnosti
Požadujeme: způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění - odborná způsobilost (střední vzdělání a absolvování kvalifikačního kurzu), zdravotní způsobilost, výpis z trestního rejstříku. Zodpovědnost a základní komunikační dovednosti pro práci s lidmi s postižením. Samostatnost, aktivní přístup.
Praxe v oblasti sociálních služeb vítána.
Nabízíme: Smysluplné pracovní uplatnění v oblasti poskytování sociálních služeb lidem se zdravotním postižením. Příjemné pracovní prostředí. Další profesní růst formou vzdělávání v dané oblasti.
UZÁVĚRKA pro zaslání životopisu 15.1.2022, Strukturovaný životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mail: bondorova@svitani.cz Vybrané uchazeče pozveme k osobním pohovorům.

Kontakt na zaměstnavatele

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.
Renata Bondorová
bondorovar@svitani.cz


Poslední změna: před 1 měsícem