Pracovník/pracovnice v sociálních službách pro službu domovy pro osoby se zdravotním postižením (Ráby)

Domov pod Kuňkou nabízí v obci Ráby volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice v sociálních službách pro službu domovy pro osoby se zdravotním postižením". Nástupní mzda je 20 970 – 29 450 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice v sociálních službách pro službu domovy pro osoby se zdravotním postižením
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Ráby
Mzda:
20 970 – 29 450 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Domov pod Kuňkou
53352

Další informace o volném místu

Nástup dle dohody
Přímá obslužná péče o osoby s mentálním postižením, spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoc při osobní hygieně a oblékání. Podpora soběstačnosti, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů, provádění volnočasových aktivit s uživateli. Požadujeme: odbornou způsobilost pro výkon povolání pracovníka v sociálních službách, zdravotní způsobilost, výpis z trestního rejstříku, plnou svéprávnost, očkování proti hepatitidě B (stačí potvrzení o aplikaci 1.a 2. dávky), psychickou odolnost.
Náležitosti přihlášky: stručný profesní životopis, kopie výpisu z rejstříku trestu (nesmí být starší 3 měsíců), kopie dokladů potvrzující odbornou způsobilost, souhlas s využitím poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení ve smyslu Nařízení (EU) 2016/679.
Uzávěrka přihlášek : neurčeno
Zaměstnanecké výhody:Odpovídajíci finanční ohodnocení (zařazení v 5 platové třídě), kvalitní pracovní zázemí, příspěvek na stravování, zaměstnání na plný úvazek
Vhodné pro OZP a absolventy.
První kontakt emailem nebo telefonicky v době 8.00 - 14.00.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny