Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče (Pardubice)

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče". Nástupní mzda je od 10 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče
Obor(y):
Služby , Zdravotnictví
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 10 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. - Praktická škola dvouletá
Ostřešanská 25
53003

Další informace o volném místu

Popis pracovního místa: pracovník v sociálních službách pro sociální službu denní stacionář--vykonává přímou obslužnou péči podle zákona o sociálních službách spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a hygieny, podporu soběstačnosti, posilování životní aktivizace, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb, v souladu s rozsahem základních činností daných zákonem o sociálních službách pro sociální službu denní stacionář
Požadujeme: způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění - odborná způsobilost (min. základní vzdělání a absolvování kvalifikačního kurzu), zdravotní způsobilost, výpis z trestního rejstříku. Zodpovědnost a základní komunikační dovednosti pro práci s lidmi s postižením. Samostatnost, aktivní přístup.
Praxe v oblasti sociálních služeb vítána.
Nabízíme: Smysluplné pracovní uplatnění v oblasti poskytování sociálních služeb lidem se zdravotním postižením. Příjemné pracovní prostředí. Další profesní růst formou vzdělávání v dané oblasti.
UZÁVĚRKA pro zaslání životopisu 15.1.2022, Strukturovaný životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mail: bondorova@svitani.cz Vybrané uchazeče pozveme k osobním pohovorům.

Kontakt na zaměstnavatele

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.
Renata Bondorová
bondorovar@svitani.cz


Poslední změna: před 1 měsícem