Technik/technička (Pardubice)

Foxconn European Manufacturing Services s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Technik/technička". Nástupní mzda je 17 470 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technik/technička
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
17 470 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.
U Zámečku 27
530 03 Pardubice 3

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň: Technický reporting a technické činnosti a opatření z pohledu výroby, identifikace nedostatků, silných stránek a potřeb vývoje. Podpora výroby ohledně technických problémů ve výrobě (problémy na lince, pracovní instrukce pro výrobní procesy, ...). Provádění časových studií (UPH, UPPH) a dokumentování jednotlivých pracovních kroků (šroubky, rukavice, točivé momenty...). Navrhuje a implementuje preventivní / korektivní akce v případě potřebyzpracování a aktualizace interní výrobní dokumentace. Sbírá, analyzuje a monitoruje data za kvalitu za účelem interního a zákaznického reportingu, implementuje případná nápravná a preventivní opatření (8D, IPAN); Zadržování a uvolňování výroby, neshodných produktů nebo komponent, zajištění přetřídění a přepracování.
Požadavky: středoškolské vzdělání technického směru - výhodou, 2 roky praxe na obdobné pozici, pokročilá znalost anglického a čínského jazyka.
První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Markéta Dopitová
mdopitova@foxconn.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 14.2.2019