Online marketing + pomocné práce (Pardubice)

Miroslav Beran nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Online marketing + pomocné práce". Nástupní mzda je od 160 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Online marketing + pomocné práce
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 160 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Miroslav Beran
Jana Zajíce 953
53012

Další informace o volném místu

Co u nás budete dělat:
Péče o e-shopové klienty a správu PPC kampaní v malém teamu s tahem na bránu. Těšit se můžete na úzkou specializaci ve velmi atraktivní oboru. Spravujeme Google Ads, Sklik, Favi, Biano, Glami, srovnávače a další menší agregátory.
Vaší prací bude správa a optimalizace kampaní pod vedením dvou zkušených kolegů. Vždy se budete mít na koho obrátit. Po postupném zaučení se dostanete k plánování strategií, vyhodnocování, testování nových strategií, které před vámi ještě nikdo nikdy nezkoušel. Proto sháníme člověka s analytickým uvažováním, který je samostatný, odvážný a má chuť se neustále vzdělávat.

Kdo se může hlásit:

1.naprostý nováček: Bude před vámi dlouhá cesta a začít musíte od začátku. Než se dostanete k větším projektům, budete se muset poprat se spoustou nových dovedností a přetrpět pár měsíců rutinních prací. Pokud máte ekonomické či technické vzdělání, milujete čísla, bude vás práce bavit a i vy můžete být časem plnohodnotným členem týmů ppc-čkářů. Co musíte ovládat - psaní všemi deseti.
2.s praxí: Vaším úkolem bude sladit se s naším teamem. Máte zkušenosti se správou kampaní pro e-shopy v Gogle Ads, Sklik? Optimalizovali jste někdy kampaně pro Heureku, Zboží, Favi, Biano, Glami? Pracovali jste někdy s nástroji jako Google Analytics, Google merchant center, Google tag manager, Mergado, PPC bee apod.? To všechno bde vaším denním chlebem. Pokud budete umět napsat skript pro Ads, ovládáte regulární výrazy, máte nějaký přesah do jiného oboru, to vše vám bude výhodou.

Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, odvaha dělat věci jinak, schopnost učit se novým věcem. Pokud jste takoví, tak mezi nás zapadnete.

Abyste zapadli do teamu:
Chceme doplnit naše řady člověkem, který chce přemýšlet, nespokojí se s prvním nejjednodušším řešením, vše co nastuduje podrobí kritickému myšlení. Někdo, kd chce být lepší než ostatní a hledá cesty, které před ním ještě nikdo nezkusil.
Chceme mezi nás člověka, který zapadne, kterého pohání soutěživost a který nepoleví ani když šéf je pryč. Zvládá dobře vlastí ego, umí přijímat zpětnou vazbu, je pro něj důležitý vlastní rozvoj a stejně tak rád pomáhá lidem kolem sebe.

Pokud máte malé děti, nemůžete chodit do práce každý den v pevnou dobu, nám to nevadí. Najdeme i pro vás řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

Co Vám nabízíme:
V případě zájmu zasílejte životopis a motivační dopis na info@nelzu.cz

Nástup možný ihned. V případě zájmu, možnost práce i na živnostenský list. Zajímavou pracovní náplň a možnost rozvíjet se v oblasti online reklamy. Přátelský kolektiv, který vás nenechá ve štychu.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem