Odborný/á laborant/ka - práce se zvířaty pro VUOS (Rybitví)

Výzkumný ústav organických syntéz a.s. nabízí v obci Rybitví volnou pracovní pozici "Odborný/á laborant/ka - práce se zvířaty pro VUOS". Nástupní mzda je od 21 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný/á laborant/ka - práce se zvířaty pro VUOS
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Rybitví
Mzda:
od 21 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Výzkumný ústav organických syntéz a.s.

466 824 191

Další informace o volném místu

Pracovní náplň:
- zajišťujeme řádné provádění laboratorních pací rutinního a speciálníhho charakteru v souladu s platnou legislativou, s předepsanými postupy
- odběry vzorků a jejich analýza
- koordinuje sovji činnost s ostatními laboranty
- vykonává specializované laboratorní práce
- vede samostatnou agendu
Požadujeme:
- SŠ biologického směru (zdravotní, veterinární)
- schopnost práce s laboratorními zvířaty
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- práce v kolektivu
- ochota pracovat i o víkendech
Zaměstnanecké výhody:
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnost s dlouholetou tradicí
- možnost profesního rozvoje
- zaměstnáváme pouze kmenové zaměstnance
- příspěvek na penzijí připojištění až do 850 Kč/měsíc
- 5 týdnů dovolené
- cafeterie ve výši 5.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastí volby
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- karta Multisport za 590 Kč/měsíc
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt:
- emailem
- telefonicky v pracovní dny 6.00 - 14.00
- osobně každou středu v 8.00 hod - hlavní vrátnice Semtín

Kontakt na zaměstnavatele

Hana Křížová
466 824 191
zamestnani@synthesia.eu

Poslední změna: před 1 týdnem