Obsluha CNC frézovacích strojů (Moravany)

FSG - Tech s.r.o. nabízí v obci Moravany volnou pracovní pozici "Obsluha CNC frézovacích strojů". Nástupní mzda je 25 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obsluha CNC frézovacích strojů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Moravany
Mzda:
25 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
FSG - Tech s.r.o. - provozovna

Další informace o volném místu

Při zaškolení v průběhu nezbytně nutné doby práce pouze na ranní směnu nebo dle dohody možné i na odpolední. Následně po zaškolení ranní a odpolední směny.
POŽADUJEME:
- schopnost samostatné práce (obsluha, seřizování, měření...), praxe v oboru (není podmínkou), zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, ochota učit se novým věcem
NABÍZÍME:
- práce na moderních CNC frézovacích strojích v prosperující zavedené firmě, kvalitní zaškolení, záruka stabilního zaměstnání, po zapracování smlouva na dobu neurčitou, do 2 let přestěhování do nového výrobního areálu.
Zaměstnanecké výhody:
- fixní mzda + odměny odpovídající pracovnímu nasazení + firemní benefity (mobilní tarif s daty, příspěvek na důchodové připojištění, roční odměny, prané pracovní firemní oblečení, ...)
První kontakt telefonicky (v dopoledních hodinách) nebo osobně (Platěnice 56, 533 72 Moravany - v areálu firmy TOM Service, kdykoliv po domluvě).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem