Obchodní zástupce/zástupkyně CAD, junior - pobočka Pardubice (Pardubice)

ADEON CZ s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Obchodní zástupce/zástupkyně CAD, junior - pobočka Pardubice". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní zástupce/zástupkyně CAD, junior - pobočka Pardubice
Obor(y):
Informační technologie , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Pardubice
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
ADEON CZ s.r.o. - provozovna
Bělehradská 582
53009

Další informace o volném místu

Baví Vás komunikace s lidmi? Chtěl(a) byste pracovat se stávajícími zákazníky a dodavateli, pracovat v prostředí, kde jsou produktem ty nejnovější 3D technologie? Jste optimista a vyhovuje Vám menší a pohodový kolektiv? Pojďte se s námi podílet na zajímavých obchodních případech a pečovat o stávající zákazníky.
Chtěl(a) byste samostatnou práci se stupňující se mírou zodpovědnosti, ve které budete rozvíjet samostatnost a organizační schopnosti?
Zajímá Vás obchod a máte úspěšně za sebou SŠ/VOŠ/VŠ? Zašlete nám životopis!
V první fázi bude náplní práce hlavně podpora stávajícímu obchodnímu týmu, administrace obchodních případů, zaučení v přípravě obchodních nabídek, smluvní dokumentace a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky. Poté se postupně dostanete k samostatnému obchodování.
Očekáváme pozitivní a příjemné vystupování, komunikativnost, zaměření se na zákazníka .
K práci od nás dostanete k dispozici notebook, telefon a po zaučení služební automobil (s možností využití i k soukromým účelům).
Dále k základnímu platu, na kterém se domluvíme na základě Vašich znalostí, zkušeností a schopnostech zpracovávat obchodní případy, přidáme dle Vašich výkonů motivační finanční ohodnocení ve formě prémií, flexibilní pracovní dobu, možnost vzdělávacích kurzů a home office, různé firemní akce a další benefity.
Práce na plný nebo zkrácený úvazek (20 hodin/týden)
Vhodné pro absolventy a OZZ.
První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem