Obchodní nákupčí (Pardubice)

K2 Machine s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Obchodní nákupčí". Nástupní mzda je 20 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní nákupčí
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Pardubice
Mzda:
20 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
K2 Machine s.r.o.
53002

Další informace o volném místu

Aktivní snižování nákladů firmy u nakupovaných komponent, zajišťování oblasti dodávek materiálu a zboží ve strojírenském oboru ve stanovených termínech, vedení poptávkového řízení, vybírání vhodných dodavatelů, vystavování objednávek, kontrola dodržování smluvených nákupních a dodavatelských podmínek dodávaného zboží a věcnou správnost faktur, analýza dodávek z hlediska efektivnosti, zadávání a koordinace termínů pro řádný chod kooperace a celé zakázky, monitoring skladových zásob, řešení reklamací.
SŠ/VŠ vzdělání strojírenského nebo ekonomického směru, praxe v nákupu ve strojírenském výrobním závodě min. 3 roky výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci výhodou, znalost Helios Inuvio - výhodou,komunikativnost, flexibilita, samostatnost, analytické uvažování a aktivní přístup, ochota cestovat, spolehlivost, systematičnost, vyjednávací schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, obchodní myšlení, loajalita k firmě a příjemné vystupování, časová flexibilita, duslednost a schopnost dotahovat věci do konce, schopnost koordinovat a řídit externí dodavatele z hlediska termínů a priorit.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí a kolektiv, dlouhodobou perspektivu uplatenění, zajímavé finanční ohodnocení, telefon, životní pojištění PC + další zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned
Zasláním životopisu udělujete K2 Machine s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. pro účely výběrového řízení. Životopisy prosím zasílejte na nemcovam@k2machine.cz, pokud Vám do 14dní neodpovíme, byl vybrán jiný vhodnější uchazeč. Děkujeme za pochopení.

Kontakt na zaměstnavatele

K2 Machine s.r.o.
Markéta Němcová
obchod a administrativa
nemcovam@k2machine.cz


Poslední změna: před 1 měsícem