Lisař/ka (Poběžovice u Holic)

Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK nabízí v obci Poběžovice u Holic volnou pracovní pozici "Lisař/ka". Nástupní mzda je 26 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Lisař/ka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Poběžovice u Holic
Mzda:
26 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK - provozovna
53401

Další informace o volném místu

Nástup dle dohody.
Práce na HPP možné i na dohodu o provedení práce.
Samostatná práce ve výrobě brzdového obložení - práce u lisovacího stroje (případné zaučení, rádi Vás vše naučíme). Dodržování lisovacích pokynů a vyplňování výrobních protokolů. Sériová a zakázková výroba. Základní čtení technické dokumentace a její využití v praxi. Kontrola kvality lisovací směsi a měření nalisovaných polotovarů posuvným měřidlem. Pracovní pozice vhodnější pro muže.
Znalost práce s technickými měřidly výhodou. Nutná manuální zručnost. Nekuřácké prostředí, velkou výhodou je práce v jednosměnném provozu, žádné noční a odpolední směny, pracovní doba 7:00 - 15:30. Příspěvky na stravování, prémie za docházku a spousty dalších výhod.
Nabízíme práci ve stabilní, prosperující a moderní české firmě, která se zabývá výrobou brzdových komponentů. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, v příjemném a moderním prostředí spolu s adekvátním finančním ohodnocením s možností každoročního růstu
Místo vhodné pro absolventy a osoby zdravotně znevýhodněné.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (PO-PÁ - 08:00-16:00).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny