Kvalifikovaný perátor/ka výroby (Pardubice)

KYB Manufacturing Czech s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Kvalifikovaný perátor/ka výroby". Nástupní mzda je 21 310 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Kvalifikovaný perátor/ka výroby
Obec:
Pardubice
Mzda:
21 310 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
KYB Manufacturing Czech s.r.o.
U Panasonicu 277
530 06 Pardubice 6

+420 730 184 422

Další informace o volném místu

Jsme výrobním závodem japonské společnosti KYB, která se řadí mezi největší výrobce tlumičů do automobilů na světě. Sídlíme v průmyslové zóně v Pardubicích, Starých Čívicích.
Pro pozici kvalifikovaného operátora výroby potřebujeme člověka, který je zodpovědný a pečlivý, a je ochoten pracovat v různém směnném provozu. Zkušenost z výroby, dokonce v automotive, je výhodou. Dobrý zdravotní stav je nutností.
Platové podmínky: kromě základního platu dostanete příplatek za práci v noci, o víkendech a svátcích. O víkendech platíme víc, než ukládá zákoník práce (soboty příplatek 25 %, neděle 50 %). Bonus za extra směnu je 500 Kč. Každý od nás dostane příspěvek na dojíždění do práce, od 600,- Kč do 3 225,- Kč dle bydliště.
Zaměstnanecké výhody: Společnost dává příspěvek je 55% na oběd. Zajištěny jsou i snídaně, svačiny nebo večeře. Ve firemní kantýně si můžete zakoupit další občerstvení.
Parkování je zajištěno u areálu firmy, autobusy z města Pardubic a Přelouč jezdí až před výrobní závod dle směnnosti.
Za doporučení dalšího zaměstnance si můžete přivydělat až 20.000,- Kč!
V naší společnosti si ceníme lidí, kteří jsou loajální k zaměstnavateli. Po roce mají zaměstnanci nárok na 5 týdnů dovolené, dostanou zlevněný paušál pro mobilní volání, a mohou využít příspěvku na penzijní připojištění. Věrnostní bonusy, bonus při životním jubileu, nebo nenárokový pololetní bonus mohou zpestřit výplatu.
U nás můžete profesně růst; pracujte na sobě a můžete si přivydělat další peníze k výplatě, pokud si uděláte certifikaci v rámci vaší kvalifikace.

První kontakt telefonicky, emailem nebo osobně (8.00 - 16.00 - objednejte se k nám na pohovor).

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Klára Veverková Šťastná
+420 730 184 422
klara.veverkova@kmcz.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 6.1.2019