Koordinátor/ka dopravy (Pardubice)

EWALS CARGO CARE spol. s r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Koordinátor/ka dopravy". Nástupní mzda je 120 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Koordinátor/ka dopravy
Obor(y):
Doprava , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Pardubice
Mzda:
120 Kč

Notice: Undefined index: A in /home/forge/www.uradpracekolin.cz/public/_pg-volne-misto.php on line 198
Směnnost:
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
EWALS CARGO CARE spol. s r.o. - provozovna II.
Staročernská 227
530 02 Pardubice 2

+420 737 230 901

Další informace o volném místu

Vybraný uchazeč bude administrativně zpracovávat údaje o požadavcích zákazníka na přepravu a logistické služby a bude potvrzovat termíny nakládek a vykládek. Pozice je vhodná pro letošní absolventy nebo vysokoškoláky a jedná se o víkendovou práci ve 12hodinových směnách na Dohodu o pracovní činnosti - rozpis směn dle dohody se zaměstnavatelem.

- Požadujeme: min. SŠ s maturitou, znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni, velmi dobré komunikační schopnosti (komunikace po telefonu), dobrou znalost Microsoft Office (zejména Excel, Word), samostatnost, flexibilita, spolehlivost.

- Nabízíme: možnost získat pracovní zkušenosti v mezinárodní rodinné společnosti se silným zázemím a otevřenou firemní kulturou, zajímavou a kreativní práci s vlastní odpovědností, odpovídající mzdové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, místo výkonu práce v kanceláři v Pardubicích, areál Staročernská 227, nástup dle dohody.

První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Iva Jagerská
+420 737 230 901
kariera@ewals.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 4.7.2019