Konstruktér/ka (Poběžovice u Holic)

Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK nabízí v obci Poběžovice u Holic volnou pracovní pozici "Konstruktér/ka". Nástupní mzda je 35 000 – 55 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Konstruktér/ka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Poběžovice u Holic
Mzda:
35 000 – 55 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK - provozovna
53401

Další informace o volném místu

Pro naši firmu Andrea Špačková PRODUCT - SPACEK zabývající se výrobou brzdových komponentů hledáme vhodné kandidáty do oddělení konstrukce.
Náplň práce: návrh a realizace konstrukčních řešení nových i stávajících forem a výrobků ve strojírenské výrobě brzd. obložení, vypracování příslušných technických podkladů, tvorba výkresové dokumentace a úprava stávající dokumentace, spolupráce s výrobou, vypracování technických popisů a návodů k používání zařízení a další (testování prototypů, samostatná tvůrčí a konstrukční řešení apod.).
Vzdělání technického směru a praxe na obdobné pozici ve strojírenství, orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci, znalost obecných zásad a postupů péče o stroje, strojní součásti a polotovary.
Požadujeme: praxe v oboru (velkou výhodou), znalost čtení technické dokumentace, znalost práce s technickými měřidly, samostatnost, manuální zručnost a bystrý úsudek výhodou. Udržování čistoty a pořádku ve velmi čistém pracovním prostředí.
Práce v jednosměnném provozu, žádné noční směny, pracovní doba 7:30 - 16:00. Příspěvky na stravování, prémie za docházku a spousty dalších výhod. Práce v přátelském kolektivu, v příjemném a moderním prostředí spolu s adekvátním finančním ohodnocením s možností každoročního růstu, finanční zvýhodnění nekuřáků, odměna za bez nemocnost.
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky (pracovní dny 08:00 - 16:00). nebo osobně (Andrea Špačková - Product - Spacek, Poběžovice 29, Holice 534 01).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: včera