Elektrikář/ka - montér/ka (Pardubice)

K2 Machine s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Elektrikář/ka - montér/ka". Nástupní mzda je 20 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Elektrikář/ka - montér/ka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
20 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
K2 Machine s.r.o.
53002

Další informace o volném místu

Náplň práce: Zapojování elektrických rozvaděčů nutnost 50/78 sb.§ min 6, oživování strojních zařízení a technologických celků, servisní činnost
Požadujeme: Zkušenosti v oblasti zapojování elektrických rozvaděčů, oživování strojních zařízení a technologických celků, komunikativnost, flexibilitu, dobré analytické myšlení, pracovitost, samostatnost, umět číst technické výkresy, schopnost učit se novým věcem, otevřenost pro práci v týmu.
Zaměstnanecké výhody: Příjemné pracovní prostředí a kolektiv, spolupráci na zajímavých vývojových a konstrukčních projektech, zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, telefon + další benefity
Mzda dle zkušeností.
Zasláním životopisu udělujete K2 Machine s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. pro účely výběrového řízení. Životopisy prosím zasílejte na nemcovam@k2machine.cz, pokud Vám do 14dní neodpovíme, byl vybrán jiný vhodnější uchazeč. Děkujeme za pochopení.

Kontakt na zaměstnavatele

K2 Machine s.r.o.
Markéta Němcová
obchod a administrativa
nemcovam@k2machine.cz


Poslední změna: před 1 týdnem