Advokátní koncipient/ka (Pardubice)

Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Advokátní koncipient/ka". Nástupní mzda je od 22 600 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Advokátní koncipient/ka
Obor(y):
Právo
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 22 600 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o.
53333

Další informace o volném místu

Místo výkonu Pardubice.
Do našeho týmu hledáme šikovného advokátního koncipienta (koncipientku), který by posílil naše řady stabilní a tradiční advokátní kanceláře pardubického regionu. Naše zaměření je generální, agenda pestrá a našimi klienty jsou jak velké korporátní společnosti, tak střední a menší podnikatelé, územní samosprávné celky a fyzické osoby napříč celou ČR. Uvítáme kolegu s pozitivním přístupem k občanskému a obchodnímu právu. Snažíme se, aby k advokátním zkouškám přistoupil díky získané praxi člověk vyzrálý, schopný poskytovat právní služby klientům kvalitně a samostatně. Stejně tak máme zájem o trvalou spolupráci, a to i po složení advokátních zkoušek. Stabilně se umisťujeme na předních příčkách firemního žebříčku pořádaného společností epravo.cz, a.s. pod názvem Právnická firma roku, a to v kategorii „trestní právo“, a několikrát jsme vyhráli post „regionální právnická firma roku“.
Nástupní mzda: dohodou (dle praxe).
Stabilní benefity: stravenky, příspěvek na dojíždění, možnost služebního auta, mobil,
občerstvení v kanceláři, den v týdnu možnost home office, 3x sick days / rok, páteční zkrácená pracovní doba, mezi vánočními svátky zavřeno, vánoční odměny.
Další benefity: kvartální odměny dle dosažených výsledků, placená školení, výuka právnické AJ, možnost kombinovat práci z Pardubic a z pražské pobočky.
Co požadujeme: zodpovědnost a selský rozum.

První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o.
Jana Kaplanová
kaplanova@advokatijelinek.cz


Poslední změna: před 1 měsícem