Automechanik (Pardubice)

Autocentrum BARTH a.s. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Automechanik". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Automechanik
Obor(y):
Výroba a provoz , Služby
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Autocentrum BARTH a.s. - provozovna Hradecká
Hradecká 98
53009

Další informace o volném místu

Pokud splníte podmínku, kterou je praxe v autorizovaném servisu v délce min. 2 roky na pozici mechanika, získáte navíc náborový příspěvek 30.000 Kč (10.000 Kč po zkušební době, 20.000 Kč po 6 měsících).
Náplň práce: běžná oprava osobních i užitkových vozidel; servisní prohlídky a údržba vozů; záruční opravy; komunikace a spolupráce se servisními poradci a kolegy ze skladu náhradních dílů
Požadavky: spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup
U nás Vás na pozici automechanika očekává průměrná měsíční mzda od 25 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech. Každý měsíc máte možnost nad rámec odměn z prodaných hodin získat i odměnu až 2.000 Kč za Váš přístup k práci. Dále máte možnost získat příspěvek na rodinnou dovolenou ve výši 10.000 Kč a pronájem caravanu na 7 dní zdarma. Profesní rozvoj - školení. Čisté, nové a moderní pracovní prostředí ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti. Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravu, zvhodněný tarif od mobilního operátora, sportovní aktivity zdarma, vstpenky na hokej, dostihy a další výhody), řadu společenských akcí, vstupenek a aktivit. Přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě.
První kontatk e-mailem nebo telefonicky v době 8.00 - 16.00 hod.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 dny