Analytický/á chemik/chemička (Rybitví)

APIGENEX s.r.o. nabízí v obci Rybitví volnou pracovní pozici "Analytický/á chemik/chemička". Nástupní mzda je 35 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Analytický/á chemik/chemička
Obor(y):
Věda a výzkum , Výroba a provoz
Obec:
Rybitví
Mzda:
35 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
APIGENEX s.r.o. - pracoviště
53354

Další informace o volném místu

Společnost APIGENEX s.r.o. patří v ČR mezi několik málo špičkových moderních výzkumných komerčních pracovišť. Pro nově otevřenou pobočku s unikátním moderním vybavením (HPLC, UPLC, MS, GC/MS techniky) hledáme vhodného kandidáta/kandidátku.
Náplň práce:
Provádění analýz surovin a produktů včetně GMP režimu, vývoj a validace analytických metod, vyhodnocování naměřených dat, tvorba analytické a QC dokumentace, purifikace v semi/mikro a preparativním měřítku.
Požadavky:
VŠ vzdělání chemického nebo farmaceutického směru (analytická chemie výhodou), znalost instrumentálních metod v analytické chemii, preciznost, schopnost učit se novým věcem, komunikativnost v týmu, spolehlivost, předchozí zkušenost s HPLC výhodou, samostatnost, zodpovědnost, schopnost a nadšení pro učení se novým věcem, týmový hráč.
Možnost prodloužení pracovní smlouvy po uplynutí doby určité.
Zaměstnanecké výhody: stravenková karta SODEXO, sportovní benefity, firemní sportovní akce, sick day, káva na pracovišti zdarma
První kontakt e-mailem (podebradsky@apigenex.com) nebo telefonicky (+420 607 07 96 96)

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem