Administrativní pracovník/pracovnice logistiky (Moravany)

JP-KONTAKT, s.r.o. nabízí v obci Moravany volnou pracovní pozici "Administrativní pracovník/pracovnice logistiky". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Administrativní pracovník/pracovnice logistiky
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Moravany
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
JP-KONTAKT, s.r.o. - pracoviště Moravany u Holic v Čechách
9. května 289
53372

778 484 964

Další informace o volném místu

Náplň práce: - "Říditel" cest tam a zase zpátky. Plánování cesty se zbožím k zákazníkům. Abychom přijeli na jimi vybraný čas, obsloužili jich co nejvíc a najezdili co nejméně zbytečných kilometrů. Zákazníci naši dopravu oceňují, vaším úkolem je vysokou laťku udržet. Postarat se o vozový park - zajistit a pohlídat servisy, STK, výbavu, evidenci smluv, pojištění vozidel.
Požadujeme:- trochu toho Excelu a Wordu - víte co udělá funkce = (A5 + C15)? , znát místopis - víte,kde je Olomouc,Plzeň a že naplánovat cestu z Pardubic do Brna přes Ústí nad Labem není právě úsporné. Domlouvat se s řidiči a zákazníky - umíte být spíše asertivní než nasertivní.
Nabízíme: - Peníze. Nadstandardní výplata a vždy včas. I v této době. Protože hypotéka, sunar ani dovolená nepočkají. Pěkné čisté prostředí a moderní stroje. Retro nevedeme. Kromě Kofoly a Esíček. Šikovné lidi. Vždycky je si komu říct o radu a pomoc. Dovolená podle sebe. Vy víte nejlíp, kdy chcete odpočívat, my Vám do toho nemluvíme. Upřímné a přímé lidi, kterí říkají, co si myslí. A ostatní jsou za to rádi. Zlepšováky vítáme. Stejně jako rozvojové chyby. Na rozdíl od těch diletantských.
Zaměstnanecké výhody: příplatek na stravné a další firemní benefity
První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

JP-KONTAKT, s.r.o.
Radka Lumande
778 484 964
personalistika@jp-kontakt.cz


Poslední změna: před 1 týdnem